RC Aachen 2

4e in poule 4e klasse Heren ZuidOost
Bekijk team members en team functions

Rash

Sunday 7 April
96
NRC The Wasps 1
7
CL RoCTopus 2
72
VRC The Vets 1
3
ZRC de Duuvels 1

Match schedule

CL RoCTopus 2
RCA 2.MS
Away
14-04-2024 13:00
Nr. 11100801
Scheidsrechter: , Sportcomplex: Sportpark Vredelust-Heidepark

Group stand (4e in poule 4e klasse Heren ZuidOost)

TeamGSGWGLVLPTDVDTDS
1.NRC The Wasps 113130064718106612
2.RC The Dukes 313100349440123317
3.VRC The Vets 11390445477211266
4.RC Aachen 2136072927326211
5.ZRC de Duuvels 11450923250640-390
6.CL RoCTopus 21240821201458-257
7.ORC Black Bulls 11240820257419-162
8.NSRV Obelix 21200121126523-397

Team functions (5)

Team members (42)

Training

Dienstag 19.45 - 21.15 Uhr
Donnerstag 19.45 - 21.15 Uhr

Team results

CLRNRCNSRORCRCARCTRFCVRCZRC
CL RoCTopus 25 - 5241 - 1432 - 260 - 545 - 4555 - 14
NRC The Wasps 196 - 762 - 1283 - 722 - 772 - 572 - 5
NSRV Obelix 25 - 3110 - 8312 - 4017 - 277 - 310 - 645 - 48
ORC Black Bulls 112 - 105 - 513 - 215 - 7696 - 5
RC Aachen 217 - 1010 - 1238 - 3432 - 226 - 712 - 2191 - 0
RC The Dukes 312 - 2946 - 041 - 020 - 536 - 543 - 368 - 7
RFC Oisterwijk Oysters 347 - 753 - 14
VRC The Vets 166 - 07 - 2438 - 372 - 726 - 725 - 072 - 3
ZRC de Duuvels 157 - 514 - 6036 - 195 - 297 - 014 - 3535 - 33